Neden Veriban ?

VERİBAN, Özel entegratör statüsü ile e-Dönüşüm ile ilgili hizmetleri hızlı, güvenilir ve etkin bir şekilde şirketlerin kullanımına sunabilmek amacıyla 2013 yılında faaliyete geçmiştir. VERİBAN genç ama çok tecrübeli bir kurumdur. 

VERİBAN, kısa vadede e-Dönüşüm sürecinin en önemli faktörlerinden biri olan maliyetlerin düşürülmesini hedef alarak şirketlere kaliteli ve ekonomik hizmeti ön planda tutmaktadır. Yasal zorunluluk olarak elektronik faturaya geçen şirketlere karşı bir sorumluluk hissederek onların yanında çözüm ortağı olarak yer almaktadır. VERİBAN e-faturaya geçen şirketlere ekonomik maliyetli ve yüksek kaliteli hizmet sunmayı bir ilke olarak benimsemektedir. Bu hizmet anlayışımızın sektöre yön vereceğini ve tüm şirketlerin bu hizmet anlayışı ve kaliteyi tercih edeceğine inanıyoruz.

VERİBAN, e-fatura özel entegratörü olarak yine lider yazılım firmaları tarafından entegrasyon hizmetleri kapsamında çözüm ortağı olarak yerini almıştır. Tüm müşterilerimiz özel entegrasyon sistemimiz sayesinde özel bir çaba ve zaman harcamadan e-fatura gönderme ve alma süreçlerini en hızlı ve en güvenilir şekilde yönetmektedirler. Dileyen müşterilerimiz VERİBAN ayrıcalığı olan ve web üzerinden geliştirdiğimiz Veriban Portal aracılığı ile e-fatura işlemlerini bilgisayar, tablet yada cep telefonundan dahi yönetebilmektedirler. Üstelik VERİBAN e-fatura müşterilerine anlaşma boyunca versiyon yenilemeleri de ücretsiz. Veriban olarak hizmet verdiğimiz e-dönüşüm hizmetleri aşağıdadır.

Unutmayın siz işinize odaklanın, çözüm VERİBAN‘ da.

İŞ ORTAKLARIMIZ

E-Fatura Sektörünün öncü ve güvenilir firması VERİBAN e- Fatura özel entegratörü olarak
yine lider yazılım firmaları tarafından entegrasyon hizmetleri kapsamında çözüm ortağı olarak yerini aldı.

BİZ SİZİ ARAYALIM!

Uzman ekibimiz tarafından hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için lütfen iletişim bilgilerinizi bırakın...

YUKARI