Veriban Hakkında

VERİBAN sadece e-dönüşüm alanında faaliyet göstermek amacıyla nitelikli insan kaynakları ve teknolojik altyapısı ile e-dönüşüm uygulamalarında özel entegretör sisteminin başladığı ilk günden itibaren Özel Entegratör olarak hizmet vermektedir.

VERİBAN, e-dönüşüm (e-Fatura, e-Arşiv Fatura, e-Defter, e-İrsaliye, e-smm, e-mm, e-Bilet, e-mutabakat ve e-denetim) hizmetlerinde kullanıcılarına kaliteli ve ekonomik hizmeti ön planda tutmaktadır.

E-Fatura Sektörünün öncü ve güvenilir firması VERİBAN, e- Fatura özel entegratörü olarak Türkiye'nin lider yazılım firmaları tarafından entegrasyon hizmetleri kapsamında çözüm ortağı olarak tercih edilmekte ve Türkiye'nin lider yazılımlarını kullanan firmaların kullanmış oldukları bu yazılımlar üzerinden e-dönüşüm hizmetlerini entegre olarak hizmet almalarını sağlamaktadır.

Yenilikçi yapısı ile sektöre yön veren VERİBAN geliştirmiş olduğu özel yazılımlarla  çözüm ortağı olan ERP firmalarının programlarından farklı ERP programları kullanan firmaların da ekonomik ve güvenli bir şekilde e-dönüşüm hizmetlerini kullanmaları konusun da alternatif çözümler sunmaktadır.

VERİBAN bütün hizmetleri kendi alt yapısında çözmüş ve dışarıya bağımlı olmadan hizmetini gerçekleştirmektedir. VERİBAN müşterilerinin hiçbir bilgisini üçüncü kişilerle paylaşmaz, ticari amaçlı kullanılmaz ve müşteri verilerini başka firmaların Server’larında barındırmaz.

Bütün bunlara ek olarak VERİBAN İstanbul merkezli sistemi haricinde eş zamanlı ve online bağlantılı olarak Kayseri’de oluşturduğu Yedekleme ve Kurtarma Merkezi ile meydana gelebilecek her türlü felakete karşı saniyeler içerisinde devreye girecek ikinci bir sisteme sahiptir. VERİBAN 'ın güvenilirliği Gelir İdaresi tarafından da onaylanmıştır.

Unutmayın siz işinize odaklanın, çözüm VERİBAN‘ da.

İŞ ORTAKLARIMIZ

E-Fatura Sektörünün öncü ve güvenilir firması VERİBAN e- Fatura özel entegratörü olarak
yine lider yazılım firmaları tarafından entegrasyon hizmetleri kapsamında çözüm ortağı olarak yerini aldı.

BİZ SİZİ ARAYALIM!

Uzman ekibimiz tarafından hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için lütfen iletişim bilgilerinizi bırakın...

YUKARI