Biz Kimiz ?

VERİBAN sadece e-dönüşüm alanında faaliyet göstermektedir. Nitelikli insan kaynakları ve teknolojik altyapısı ile çok genç ama bir o kadar da tecrübeli yapısıyla Özel Entegratör olarak hizmet vermektedir.

VERİBAN, e-dönüşüm (e-Fatura, e-Arşiv Fatura, e-Defter, e-İrsaliye, e-smm, e-mm, e-Bilet, e-mutabakat ve e-denetim) hizmetlerinde kullanıcılarına kaliteli ve ekonomik hizmeti ön planda tutmaktadır.

VERİBAN olarak bütün kalite standartlarını eksiksiz yerine getirmiş ve dört ayrı ISO belgelerimizi eksiksiz olarak almış bulunmaktayız. VERİBAN bütün hizmetleri kendi alt yapısında çözmüş ve dışarıya bağımlı olmadan hizmetini gerçekleştirmektedir. VERİBAN müşterilerinin hiçbir bilgisini üçüncü kişilerle paylaşmaz, ticari amaçlı kullanılmaz ve müşteri verilerini başka firmaların Server’larında barındırmaz.

Bütün bunlara ek olarak VERİBAN İstanbul merkezli sistemi haricinde eş zamanlı ve online bağlantılı olarak Kayseri’de oluşturduğu Yedekleme ve Kurtarma Merkezi ile meydana gelebilecek her türlü felakete karşı saniyeler içerisinde devreye girecek ikinci bir sisteme sahiptir. VERİBAN 'ın güvenilirliği Gelir İdaresi tarafından da onaylanmıştır.

VERİBAN her iki konuda da gerekli testleri başarıyla geçerek e-fatura, e-defter, e-arşiv, e-irsaliye, e-smm, e-mm ve e-bilet lisanslarını almıştır. VERİBAN olarak bu lisanslar kapsamında e-fatura hizmetimiz ile elektronik fatura gönderimini ve alımını sağlıyoruz. Ayrıca e-arşiv lisansı kapsamında da elektronik faturaların saklanması hizmetini de müşterilerimize sunmaktayız. Bütün bu hizmetlerimizi ISO 22301, ISO / IEC 27001, ISO / IEC 20000 ve ISO / IEC 24762 uluslararası kalite standartları kapsamında en yüksek kalite anlayışı ile yerine getiriyoruz.

 

Unutmayın siz işinize odaklanın, çözüm VERİBAN‘ da.

İŞ ORTAKLARIMIZ

E-Fatura Sektörünün öncü ve güvenilir firması VERİBAN e- Fatura özel entegratörü olarak
yine lider yazılım firmaları tarafından entegrasyon hizmetleri kapsamında çözüm ortağı olarak yerini aldı.

BİZ SİZİ ARAYALIM!

Uzman ekibimiz tarafından hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için lütfen iletişim bilgilerinizi bırakın...

YUKARI